La La Land - Filmhuis Meppel
Film di 5 sep 20.00 uur

La La Land

Filmhuis Meppel

Prinsengrachtconcert 2017 - O’G3NE, Gare du Nord, Stephanie Struijk, Jett Rebel
Muziek vr 8 sep 20.30 uur

Prinsengrachtconcert 2017

O’G3NE, Gare du Nord, Stephanie Struijk, Jett Rebel

Kidsfestival 2017 - Live in Meppel - Brandweerman Sam, De Dikdakkers en meer
Jeugd za 9 sep 09.00 uur

Kidsfestival 2017 - Live in Meppel

Brandweerman Sam, De Dikdakkers en meer

De Dijk, Sven Hammond, Memphis Maniacs - Live in Meppel in Concert 2017
Muziek za 9 sep 19.15 uur

De Dijk, Sven Hammond, Memphis Maniacs

Live in Meppel in Concert 2017

Koning van het Grasland - Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.
Special za 9 sep 20.00 uur

Koning van het Grasland

Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.

Koning van het Grasland - Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.
Special zo 10 sep 15.00 uur

Koning van het Grasland

Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.

Manchester by the sea - Filmhuis Meppel
Film di 12 sep 20.00 uur

Manchester by the sea

Filmhuis Meppel

Koning van het Grasland - Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.
Special do 14 sep 20.00 uur

Koning van het Grasland

Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.

Koning van het Grasland - Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.
Special vr 15 sep 20.00 uur

Koning van het Grasland

Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.

Koning van het Grasland - Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.
Special za 16 sep 20.00 uur

Koning van het Grasland

Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.

Koning van het Grasland - Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.
Special zo 17 sep 15.00 uur

Koning van het Grasland

Helmert Woudenberg, Trudi Klever e.a.

Waterboys - Filmhuis Meppel
Film di 19 sep 20.00 uur

Waterboys

Filmhuis Meppel

Loving - Filmhuis Meppel
Film di 26 sep 20.00 uur

Loving

Filmhuis Meppel

Blind Date - Gratis Verrassingsvoorstelling
Cabaret do 28 sep 20.15 uur

Blind Date

Gratis Verrassingsvoorstelling

After the Storm - Filmhuis Meppel
Film di 3 okt 20.00 uur

After the Storm

Filmhuis Meppel

Inleiding voorafgaand aan het Noord Nederlands Orkest -
Inleiding wo 4 okt 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan het Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest - Romantische klanken met Sibelius en Tsjaikovski
Klassiek wo 4 okt 20.15 uur

Noord Nederlands Orkest

Romantische klanken met Sibelius en Tsjaikovski

Circus Ronaldo - Fidelis Fortibus
Circus do 5 okt 20.15 uur

Circus Ronaldo

Fidelis Fortibus

Circus Ronaldo - Fidelis Fortibus
Circus vr 6 okt 20.15 uur

Circus Ronaldo

Fidelis Fortibus

Circus Ronaldo - Fidelis Fortibus
Circus za 7 okt 20.15 uur

Circus Ronaldo

Fidelis Fortibus

The Handmaiden - Filmhuis Meppel
Film di 10 okt 20.00 uur

The Handmaiden

Filmhuis Meppel

Peter Tuinman en Joke Tjalsma - It wie op in simmerjûn - In het Fries
Toneel wo 11 okt 20.15 uur

Peter Tuinman en Joke Tjalsma

It wie op in simmerjûn - In het Fries

Pieter Derks - Spot
Cabaret vr 13 okt 20.15 uur

Pieter Derks

Spot

Galaconcert - CMV De Bazuin Meppel - te gast
Te gast za 14 okt 20.00 uur

Galaconcert

CMV De Bazuin Meppel - te gast

Voorstelling waarin hopelijk niets gebeurt (8+) - Theater Artemis / Bonte Hond - Gratis voor kinderen
Familie zo 15 okt 14.30 uur

Voorstelling waarin hopelijk niets gebeurt (8+)

Theater Artemis / Bonte Hond - Gratis voor kinderen

Jackie - Filmhuis Meppel
Film di 17 okt 20.00 uur

Jackie

Filmhuis Meppel

Inleiding voorafgaand aan 'iHo' van Toneelgroep Oostpool -
Inleiding do 19 okt 18.30 uur

Inleiding voorafgaand aan 'iHo' van Toneelgroep Oostpool

iHo - Hans Dagelet, Jacqueline Blom e.a. - Toneelgroep Oostpool
Toneel do 19 okt 19.30 uur

iHo - Hans Dagelet, Jacqueline Blom e.a.

Toneelgroep Oostpool

Debby Petter - In mijn hoofd - try out
Toneel vr 20 okt 20.15 uur

Debby Petter

In mijn hoofd - try out

Sweeney Todd - René van Kooten, Vera Mann e.a.
Musical za 21 okt 20.15 uur

Sweeney Todd

René van Kooten, Vera Mann e.a.

The happiest day in the live of Ollie Mäki - Filmhuis Meppel
Film di 24 okt 20.00 uur

The happiest day in the live of Ollie Mäki

Filmhuis Meppel

Brief aan mijn dochter - Abdelkader Benali en Lavinia Meijer
Klassiek wo 25 okt 20.15 uur

Brief aan mijn dochter

Abdelkader Benali en Lavinia Meijer

Stephanie Struijk - Nieuwe maan
Muziek do 26 okt 20.15 uur

Stephanie Struijk

Nieuwe maan

Gidsland - mugmetdegoudentand - Guy Clemens, Anniek Pheifer e.a.
Toneel vr 27 okt 20.15 uur

Gidsland

mugmetdegoudentand - Guy Clemens, Anniek Pheifer e.a.

Botje (4+) - Gratis voor kinderen - Theatergroep Kwatta
Familie zo 29 okt 14.30 uur

Botje (4+) - Gratis voor kinderen

Theatergroep Kwatta

Inleiding voorafgaand aan Club Guy & Roni -
Inleiding wo 1 nov 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan Club Guy & Roni

Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag - Tetris Mon Amour
Dans wo 1 nov 20.15 uur

Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag

Tetris Mon Amour

Patrick Nederkoorn - Het komt nu wel heel dichtbij
Cabaret do 2 nov 20.15 uur

Patrick Nederkoorn

Het komt nu wel heel dichtbij

Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Muziek vr 3 nov 20.15 uur

Ellen ten Damme

Paris - Berlin

Daniël Arends - De afterparty
Cabaret za 4 nov 20.15 uur

Daniël Arends

De afterparty

De kleine vuurtorenwachter (4+) - première - Valentijn Productiehuis - Elly Bakker
Familie zo 5 nov 14.30 uur

De kleine vuurtorenwachter (4+) - première

Valentijn Productiehuis - Elly Bakker

De huisbewaarder (Harold Pinter) - René van 't Hof e.a.
Toneel wo 8 nov 20.15 uur

De huisbewaarder (Harold Pinter)

René van 't Hof e.a.

Nathalie Baartman - Voest
Cabaret do 9 nov 20.15 uur

Nathalie Baartman

Voest

Carmen - Tania Kross e.a.
Muziek vr 10 nov 20.15 uur

Carmen

Tania Kross e.a.

Ogterop Cabaretnacht - Met Cabarestafette
Cabaret za 11 nov 20.15 uur

Ogterop Cabaretnacht

Met Cabarestafette

Jasper Krabbé e.a. - Het geheim van de meester
Lezing wo 15 nov 20.15 uur

Jasper Krabbé e.a.

Het geheim van de meester

Dutch Eagles - Fly like an eagle
Muziek do 16 nov 20.15 uur

Dutch Eagles

Fly like an eagle

t Aol Volk - te gast - Een lot oet de loterij
Te gast vr 17 nov 20.00 uur

t Aol Volk - te gast

Een lot oet de loterij

Ronald Snijders - Welke show
Cabaret za 18 nov 20.15 uur

Ronald Snijders

Welke show

Inleiding voorafgaand aan 'Het verzamelde werk van William Shakespeare (ingekort)' -
Inleiding vr 24 nov 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan 'Het verzamelde werk van William Shakespeare (ingekort)'

Het verzamelde werk van William Shakespeare (ingekort) - Het Nationale Theater
Toneel vr 24 nov 20.15 uur

Het verzamelde werk van William Shakespeare (ingekort)

Het Nationale Theater

Liesbeth List, de musical - Renée van Wegberg e.a.
Musical za 25 nov 20.15 uur

Liesbeth List, de musical

Renée van Wegberg e.a.

Peppa Pig (2+) - De grote plons
Familie zo 26 nov 14.00 uur

Peppa Pig (2+)

De grote plons

Altijd weer (5+) - Het Houten Huis
Familie wo 29 nov 14.00 uur

Altijd weer (5+)

Het Houten Huis

Gouwe Pinda's - Nadja Hüpscher, Bodil de la Parra en Esther Scheldwacht
Toneel wo 29 nov 20.15 uur

Gouwe Pinda's

Nadja Hüpscher, Bodil de la Parra en Esther Scheldwacht

The Chet Baker Room - Marijn Brouwers, Anne Soldaat e.a.
Muziek do 30 nov 20.15 uur

The Chet Baker Room

Marijn Brouwers, Anne Soldaat e.a.

Gif - NTGent - Elsie de Brauw en Steven van Watermeulen
Toneel vr 1 dec 20.15 uur

Gif

NTGent - Elsie de Brauw en Steven van Watermeulen

Her Majesty - Marrakesh Express
Muziek za 2 dec 20.15 uur

Her Majesty

Marrakesh Express

Philip Freriks - 60-jarig bestaan Alliance Française
Lezing ma 4 dec 20.15 uur

Philip Freriks

60-jarig bestaan Alliance Française

Introdans - Méditerranée
Dans wo 6 dec 20.15 uur

Introdans

Méditerranée

Mylou Frencken en muzikanten - Leven in het lied
Muziek do 7 dec 20.15 uur

Mylou Frencken en muzikanten

Leven in het lied

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2017
Cabaret di 12 dec 20.15 uur

Guido Weijers

De Oudejaarsconference 2017

Golden Palace - Shop till you drop
Toneel wo 13 dec 20.15 uur

Golden Palace

Shop till you drop

Amsterdam Sinfonietta en Rick Stotijn - Schuberts Strijkkwintet e.a.
Klassiek do 14 dec 20.15 uur

Amsterdam Sinfonietta en Rick Stotijn

Schuberts Strijkkwintet e.a.

Het huis van Bernarda Alba (Lorca) - Noord Nederlands Toneel
Toneel vr 15 dec 20.15 uur

Het huis van Bernarda Alba (Lorca)

Noord Nederlands Toneel

Veldhuis en Kemper - Geloof ons nou maar
Cabaret za 16 dec 20.15 uur

Veldhuis en Kemper

Geloof ons nou maar

Hendrik Groen - Pogingen om iets van het leven te maken
Toneel wo 20 dec 20.15 uur

Hendrik Groen

Pogingen om iets van het leven te maken

Hoe licht kan een wolk zijn? (4+) - Feikes Huis / Het Houten Huis
Familie vr 5 jan 14.30 uur

Hoe licht kan een wolk zijn? (4+)

Feikes Huis / Het Houten Huis

Claudia de Breij - Nu
Cabaret vr 5 jan 20.15 uur

Claudia de Breij

Nu

Claudia de Breij - Nu
Cabaret za 6 jan 20.15 uur

Claudia de Breij

Nu

Nieuwjaarsconcert - Noord Nederlands Orkest met operaster Lenneke Ruiten
Klassiek zo 7 jan 11.30 uur

Nieuwjaarsconcert

Noord Nederlands Orkest met operaster Lenneke Ruiten

De Verleiders - Stem kwijt
Toneel wo 10 jan 20.15 uur

De Verleiders

Stem kwijt

Vrijdag & Sandifort - Vrijdag vs Sandifort
Cabaret do 11 jan 20.15 uur

Vrijdag & Sandifort

Vrijdag vs Sandifort

Ogterop 150 jaar - Talkshow met Oud Meppel en bijzondere gasten
Show vr 12 jan 20.15 uur

Ogterop 150 jaar

Talkshow met Oud Meppel en bijzondere gasten

Tineke Schouten - T-Splitsing
Cabaret za 13 jan 20.15 uur

Tineke Schouten

T-Splitsing

Andermans Veren Live! - Er mag zovéel niet
Cabaret zo 14 jan 14.30 uur

Andermans Veren Live!

Er mag zovéel niet

Elke Vierveijzer - Om te janken zo mooi!
Cabaret wo 17 jan 20.15 uur

Elke Vierveijzer

Om te janken zo mooi!

Op zoek naar geluk - Coen Verbraak e.a.
Lezing do 18 jan 20.15 uur

Op zoek naar geluk

Coen Verbraak e.a.

Van der Laan & Woe  - Pesetas try-out
Cabaret vr 19 jan 20.15 uur

Van der Laan & Woe

Pesetas try-out

Hans & Grietje de musical (4+) -
Familie za 20 jan 14.30 uur

Hans & Grietje de musical (4+)

Popje hou je muil - Servaes Nelissen en Ilse Warringa
Beeldend wo 24 jan 20.15 uur

Popje hou je muil

Servaes Nelissen en Ilse Warringa

Carole King - A natural woman - Esther Groenenberg
Muziek do 25 jan 20.15 uur

Carole King - A natural woman

Esther Groenenberg

Hans Dorrestijn & Friends - Neurosen en andere hobby's
Cabaret vr 26 jan 20.15 uur

Hans Dorrestijn & Friends

Neurosen en andere hobby's

Inleiding voorafgaand aan 'Achter het Huis' -
Inleiding za 27 jan 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan 'Achter het Huis'

Het Achterhuis - Hajo Bruins, Oda Spelbos, Raymonde de Kuyper, Cees Geel e.a.
Toneel za 27 jan 20.15 uur

Het Achterhuis

Hajo Bruins, Oda Spelbos, Raymonde de Kuyper, Cees Geel e.a.

You're the top - Paul Groot, Marjolein Keuning e.a.
Musical wo 31 jan 20.15 uur

You're the top

Paul Groot, Marjolein Keuning e.a.

Eric Vloeimans e.a. - Levanter
Muziek do 1 feb 20.15 uur

Eric Vloeimans e.a.

Levanter

De God van de Slachting - Toneelgroep Het Volk
Toneel vr 2 feb 20.15 uur

De God van de Slachting

Toneelgroep Het Volk

Vamos! - Lenette van Dongen, Caroline Dijkhuizen, Johnny Kraaijkamp jr. e.a.
Musical za 3 feb 20.15 uur

Vamos!

Lenette van Dongen, Caroline Dijkhuizen, Johnny Kraaijkamp jr. e.a.

Vamos! - Lenette van Dongen, Caroline Dijkhuizen, Johnny Kraaijkamp jr. e.a.
Musical zo 4 feb 14.30 uur

Vamos!

Lenette van Dongen, Caroline Dijkhuizen, Johnny Kraaijkamp jr. e.a.

Eva Crutzen - Opslaan als
Cabaret wo 7 feb 20.15 uur

Eva Crutzen

Opslaan als

Erik van Muiswinkel - De Oplossing - try out
Cabaret vr 9 feb 20.15 uur

Erik van Muiswinkel

De Oplossing - try out

Matroesjka - Brainwash
Cabaret za 10 feb 20.15 uur

Matroesjka

Brainwash

Buurman & Buurman (3+) - A je to!
Familie zo 11 feb 14.00 uur

Buurman & Buurman (3+)

A je to!

Buurman & Buurman (3+) - A je to!
Familie zo 11 feb 16.00 uur

Buurman & Buurman (3+)

A je to!

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid - try out
Cabaret wo 14 feb 20.15 uur

Tim Fransen

Het kromme hout der mensheid - try out

Anne Wil Blankers e.a. - Wat ik moest verzwijgen
Toneel do 15 feb 20.15 uur

Anne Wil Blankers e.a.

Wat ik moest verzwijgen

Jakop Ahlbom - Innenschau
Beeldend vr 16 feb 20.15 uur

Jakop Ahlbom

Innenschau

De nachtwaker (6+) - Het Filiaal theatermakers
Familie zo 18 feb 14.30 uur

De nachtwaker (6+)

Het Filiaal theatermakers

Frank Boeijen - Theatertournee 2018
Muziek wo 21 feb 20.15 uur

Frank Boeijen

Theatertournee 2018

Jochen Otten - Troosten
Cabaret do 22 feb 20.15 uur

Jochen Otten

Troosten

Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
Muziek vr 23 feb 20.15 uur

Maaike Ouboter

Vanaf nu is het van jou

Café des Chansons - Charlotte Haesen & Tobalita Strijkkwartet
Muziek za 24 feb 20.15 uur

Café des Chansons

Charlotte Haesen & Tobalita Strijkkwartet

Dagboek van een cello (6+) - Hexagon Ensemble met Maartje van Wegen
Familie zo 25 feb 14.30 uur

Dagboek van een cello (6+)

Hexagon Ensemble met Maartje van Wegen

Dummie de Mummie (6+) - In de voorjaarsvakantie
Familie wo 28 feb 14.30 uur

Dummie de Mummie (6+)

In de voorjaarsvakantie

Inleiding voorafgaand aan 'Aquarium' -
Inleiding do 1 mrt 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan 'Aquarium'

Aquarium - Pierre Bokma, Jacqueline Blom, Annick Boer en Guy Clemens
Toneel do 1 mrt 20.15 uur

Aquarium

Pierre Bokma, Jacqueline Blom, Annick Boer en Guy Clemens

Ma (Hugo Borst) - Eric Corton
Toneel vr 2 mrt 20.15 uur

Ma (Hugo Borst)

Eric Corton

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cabaret za 3 mrt 20.15 uur

Paulien Cornelisse

Om mij moverende redenen

Martijn Koning - Koning te rijk
Cabaret wo 7 mrt 20.15 uur

Martijn Koning

Koning te rijk

Othello (William Shakespeare) - Het Nationale Theater
Toneel do 8 mrt 20.15 uur

Othello (William Shakespeare)

Het Nationale Theater

Spinvis - Trein/Vuur/Dageraad
Muziek vr 9 mrt 20.15 uur

Spinvis

Trein/Vuur/Dageraad

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cabaret za 10 mrt 20.15 uur

Javier Guzman

Ga-Bie-Jer

Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cabaret di 13 mrt 20.15 uur

Jochem Myjer

Adem in, adem uit

Herman van Veen -
Muziek wo 14 mrt 20.15 uur

Herman van Veen

Herman van Veen -
Muziek do 15 mrt 20.15 uur

Herman van Veen

Huub van der Lubbe - Wat speelt
Muziek za 17 mrt 20.15 uur

Huub van der Lubbe

Wat speelt

Inleiding voorafgaand aan Conny Janssen Danst -
Inleiding wo 21 mrt 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan Conny Janssen Danst

Conny Janssen Danst - Inside out
Dans wo 21 mrt 20.15 uur

Conny Janssen Danst

Inside out

Jan Beuving & Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cabaret do 22 mrt 20.15 uur

Jan Beuving & Patrick Nederkoorn

Leuker kunnen we het niet maken

Inleiding voorafgaand aan 'Platonov' -
Inleiding vr 23 mrt 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan 'Platonov'

Platonov (Anton Tsjechov) - Theater Utrecht
Toneel vr 23 mrt 20.15 uur

Platonov (Anton Tsjechov)

Theater Utrecht

Ali B - Koorts
Cabaret za 24 mrt 20.15 uur

Ali B

Koorts

De onzichtbare man (4+) - Theater Artemis - René van 't Hof
Familie zo 25 mrt 14.30 uur

De onzichtbare man (4+)

Theater Artemis - René van 't Hof

George & Eran - Lossen de wereldvrede op - De finale
Toneel wo 28 mrt 20.15 uur

George & Eran

Lossen de wereldvrede op - De finale

Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cabaret do 29 mrt 20.15 uur

Marc-Marie Huijbregts

Getekend

Inleiding voorafgaand aan 'Oost Europese romantiek met Wibi Soerjadi' -
Inleiding wo 4 apr 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan 'Oost Europese romantiek met Wibi Soerjadi'

Oost Europese romantiek met Wibi Soerjadi - Noord Nederlands Orkest
Klassiek wo 4 apr 20.15 uur

Oost Europese romantiek met Wibi Soerjadi

Noord Nederlands Orkest

Daniël Lohues - Nieuwe theatervoorstelling
Muziek vr 6 apr 20.15 uur

Daniël Lohues

Nieuwe theatervoorstelling

Daniël Lohues - Nieuwe theatervoorstelling
Muziek za 7 apr 20.15 uur

Daniël Lohues

Nieuwe theatervoorstelling

Femke Halsema - Een vrij land
Lezing di 10 apr 20.15 uur

Femke Halsema

Een vrij land

Inleiding voorafgaand aan 'De hereniging van de twee Korea's / 20 Scènes over de liefde' -
Inleiding wo 11 apr 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan 'De hereniging van de twee Korea's / 20 Scènes over de liefde'

De hereniging van de twee Korea's / 20 Scènes over de liefde - Het Nationale Theater - Tamar van den Dop, Stefan de Walle e.a.
Toneel wo 11 apr 20.15 uur

De hereniging van de twee Korea's / 20 Scènes over de liefde

Het Nationale Theater - Tamar van den Dop, Stefan de Walle e.a.

De Eurocommissaris - Mugmetdegoudentand - Joan Nederlof
Toneel do 12 apr 20.15 uur

De Eurocommissaris

Mugmetdegoudentand - Joan Nederlof

Fataal (12+) - Als geweld zinloos is
Musical vr 13 apr 20.15 uur

Fataal (12+)

Als geweld zinloos is

ADA/AVA - Manual Cinema (VS)
Beeldend za 14 apr 20.15 uur

ADA/AVA

Manual Cinema (VS)

Foei (5+) - BonteHond
Familie zo 15 apr 14.30 uur

Foei (5+)

BonteHond

Inleiding voorafgaand aan Scapino Ballet Rotterdam -
Inleiding wo 18 apr 19.15 uur

Inleiding voorafgaand aan Scapino Ballet Rotterdam

Scapino Ballet Rotterdam - New adventures
Dans wo 18 apr 20.15 uur

Scapino Ballet Rotterdam

New adventures

Johan Derksen - Keeps the blues alive
Muziek do 19 apr 20.15 uur

Johan Derksen

Keeps the blues alive

Westerbork serenade - Edwin de Vries, Sam de Vries e.a.
Toneel vr 20 apr 20.15 uur

Westerbork serenade

Edwin de Vries, Sam de Vries e.a.

Leo Blokhuis & Roel van Velzen  - Queen - A night at the theatre
Muziek za 21 apr 20.15 uur

Leo Blokhuis & Roel van Velzen

Queen - A night at the theatre

Emilio Guzman - Kom dan!
Cabaret wo 25 apr 20.15 uur

Emilio Guzman

Kom dan!

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag - Jubileumproductie
Special wo 16 mei 20.15 uur

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag

Jubileumproductie

A Simple Space - Gravity and other myths (Australië)
Circus do 17 mei 20.15 uur

A Simple Space

Gravity and other myths (Australië)

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag - Jubileumproductie
Special do 17 mei 20.15 uur

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag

Jubileumproductie

Richard Groenendijk - Om alles!
Cabaret vr 18 mei 20.15 uur

Richard Groenendijk

Om alles!

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag - Jubileumproductie
Special vr 18 mei 20.15 uur

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag

Jubileumproductie

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag - Jubileumproductie
Special za 19 mei 20.15 uur

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag

Jubileumproductie

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag - Jubileumproductie
Special do 24 mei 20.15 uur

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag

Jubileumproductie

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag - Jubileumproductie
Special za 26 mei 20.15 uur

Mevrouw Ogterop - Met Juul Vrijdag

Jubileumproductie

Voorstellingen:

alle voorstellingen
Schouwburg Ogterop Meppel
Zuideinde 70
7941 GK Meppel
Telefoon
0522-254242
Faz
0522-263074
Kassa: 0522-254242 Maandag t/m vrijdag van 11.00 tot 15.00 uur en één uur voor aanvang van de voorstelling
Schouwburg Ogterop is gesloten van 21 juli t/m 27 augustus 2017